VINOHRADNÍCTVO A VINÁRSTVO

VLADÁR A SYN

VINOHRADNÍCTVO A VINÁRSTVO

VLADÁR A SYN

vinohrady-vladar

Aktuality

Milí priaznivci nášho vína.

Máme v ponuke BURČIAK A MUŠT :))))

 VINICU na Otonelskej ulici (oproti č.7) v Bratislave – Nové Mesto máme tento víkend OTVORENÚ v SOBOTU 1.10.2022 od 14:00 do 20:00 hod. Ponúkame Vám okrem bieleho aj ružový burčiak, tradične naše vína a hroznovú šťavu.

Samozrejme nebude chýbať aj gastronómia od Bufetu Dream’s.

Tešíme sa na Vás.

Víno Vladár a syn

Objednať si môžete cez náš E-shop, prípadne telefonicky alebo SMS.  Pri objednávke nad 35€ expresný rozvoz v rámci BA zdarma. 

Produkty kúpite aj v našej pivnici na Vínnej 6 ,  v reštaurácii Dream’s  Račianska 81  PO – NED:  11,00 – 22,00 hod. a každú sobotu v Starej Tržnici od 9:00- 15:00 hod. na nám. SNP

Rodinné vinohradníctvo a vinárstvo od roku 2003 obhospodaruje vinice na úpätí Malých Karpát v lokalite Bratislava – Nové Mesto. V tejto oblasti sme jediní vinohradníci. Vína a 100% hroznové šťavy si vyrábame výlučne z vlastného vypestovaného hrozna najvyššej kvality. Medzi dominantné odrody patrí Muller Thurgau, Moravský Muškát, Veltlín zelený, Frankovka modrá. Pestujeme aj odrody Rulandské biele, Cabernet Sauvignon a Svätovavrinecké. Ľuďom sa snažíme priniesť pôžitok pri pití kvalitného vínka.

vinohrady-vladár spoločná foto

Pochutnajte si na našich vínach

dream's

V reštaurácii Dream’s
www.dreams-res.sk

stará tržnica

V Starej tržnici
www.staratrznica.sk

vinohrady-vladár

V prípade záujmu si môžete víno zakúpiť priamo
v pivnici na Vínnej ulici 6 v Bratislave alebo
vo vinotéke Reštaurácia Dreams na Račianskej
ulici 81, Bratislava

Kontakt

Vladár Marian   +421 905 529 332